Lopšelio-darželio „Pakalnutė“ taryba
Pirmininkė – Liudmila Gorbatova, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
Sekretorė – Laura Baranauskienė, raštinės administratorė;
Nariai:
Natalija Podolskaja – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Lilija Kučerova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Jelena Kovalevskaja – auklėtojo (mokytojo) padėjėja;
Žaneta Anisimova – auklėtojo (mokytojo) padėjėja;
Ana Semeniuk – tėvų astovė;
Natalija Golubcova – tėvų atstovė;
Galina Skubskaja – tėvų atstovė.
Darbo taryba:
Pirmininkė Asolė Golikova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Sekretorė Olga Kolmykova – meninio ugdymo mokytoja;
Tatjana Kuznecova – direktoriaus pavaduotoja.
Metodinė taryba:
Pirmininkė Larisa Jarovik – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Nariai:
Natalija Podolskaja – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Marina Zdorovets – logopedė;
Irina Grinčenko – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Olga Kolmykova – meninio ugdymo mokytoja.
Mokytojų taryba:
Pirmininkė Larisa Jarovik – direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Pavaduotoja Marina Zdorovets – logopedė;
Sekretorė Asolė Golikova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja.
Vidaus audito koordinavimo grupė:
Darbo grupės vadovė Jelena Čiupalova – direktorė
Nariai:
Larisa Jarovik – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Zosia Platakytė – lietuvių kalbos mokytoja;
Jekaterina Karpinskaja – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Evelina Fiodorova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Neformaliojo vaikų švietimo Socialinio-emocinio ir Fizinio aktyvumo ugdymo programų įgyvendinimo darbo grupė:
Vadovė Jevgenija Kravčenko– neformaliojo švietimo mokytoja
Nariai:
Marina Zdorovtes – logopedė;
Asolė Golikova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Julija Aleksandrova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Irina Grinčenko – ikimokyklinio ugdymo mokytoja.
Neformaliojo vaikų švietimo programos „Gera pradžia“ darbo grupė:
Vadovė Natalija Podolskaja – ikimokyklinio ugdymo mokytoja
Nariai:
Irina Musijenko – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Olga Kolmykova – meninio ugdymo mokytoja;
Ala Pantelejeva – neformaliojo švietimo mokytoja.
Įstaigos internetinės svetainės atnaujinimo grupė:
Jelena Čiupalova – direktorė;
Larisa Jarovik – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Tatjana Kuznecova – direktoriaus pavaduotoja;
Laura Baranauskienė – raštinės administratorė.
Mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų (išskyrus psichologus) atestacijos
Komisijos pirmininkė – Larisa Jarovik, Klaipėdos lopšelio-darželio „Pakalnutė“ direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Komisijos nariai:
Irina Paradnikaitė-Abromavičienė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Švietimo skyriaus deleguota atstovė;
Natalija Golubcova, Klaipėdos lopšelio-darželio „Pakalnutė“ Įstaigos tarybos atstovė, ugdytinio mama;
Zosia Platakytė, Klaipėdos lopšelio-darželio „Pakalnutė“ lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Mokytojų tarybos atstovė;
Marina Zdorovets, Klaipėdos lopšelio-darželio „Pakalnutė“ logopedė metodininkė, Mokytojų tarybos atstovė.
Vaiko gerovės
Pirmininkė Larisa Jarovik – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
Sekretorė Zosia Platakytė – lietuvių kalbos mokytoja;
Liudmila Gorbatova – priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
Marina Zdorovets – logopedė;
Asolė Golikova – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
Erika Šmaižytė – visuomenės sveikatos specialistė.